Reklama - supergolab.pl

MISTRZOSTWA 2018


Dodano 23 września 2018 o godz. 13:34

Do działu Wyniki lotowe dodano zaktualizowane wyniki współzawodnictwa lotowego w lotach gołębi dorosłych i młodych 2018. Wyniki zostaną póżniej uzupełnione o brakujące współzawodnictwa. S.Ostoja-Lniski


Otwarcie zegarów Wolfsburg


Dodano 22 września 2018 o godz. 20:31

Otwarcie zegarów z lotu Wolfsburg w niedzielę o godz. 19.00


Supermistrzostwo


Dodano 20 września 2018 o godz. 12:41

Mistrzostwo Oddziału PZHGP 0299 Czersk 2018 
SUPERMISTRZOSTWO 

 


SUPERMISTRZOSTWO 
(mistrzostwo tradycyjne gołebi dorosłych i młodych - konk./punkty)

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ILOŚĆ KONKURSÓW

PUNKTY

MISTRZ

SZYNWELSKI GRZEGORZ

80

2965,82

I WICEMISTRZ

SĘKOWSKI JAN

75

2889,94

II WICEMISTRZ

WELTROWSKI RAFAŁ

75

2861,07

I PRZODOWNIK

LEPER ZBIGNIEW

75

2633,41

II PRZODOWNIK

LIPINSKI MAREK

75

2608,86

 


Najlepszy Zespół Lotników


Dodano 20 września 2018 o godz. 12:10

Mistrzostwo Oddziału PZHGP 0299 Czersk 2018 
GOŁĘBIE MŁODE 

 


NAJLEPSZY ZESPÓŁ LOTNIKÓW (5 gołębi konk./coeff.)

POZYCJA

NAZWISKO I IMIĘ

ILOŚĆ KONKURSÓW

COEFFICIENT

I

SZYNWELSKI GRZEGORZ

21

1557,82

II

SĘKOWSKI JAN

18

1116,70

III

MISIAK WIESŁAW

17

1727,67

IV

OSTOJA-LNISKI SEBASTIAN

16

424,79

V

SIKORA MATEUSZ

16

1039,06

 


Najlepszy Młody Lotnik


Dodano 20 września 2018 o godz. 11:43

Mistrzostwo Oddziału PZHGP 0299 Czersk 2018 
GOŁĘBIE MŁODE 

 


NAJLEPSZY MŁODY LOTNIK (KONK./COEFICIENT)

POZYCJA

NAZWISKO I IMIĘ

NR OBR. RODOWEJ

ILOŚĆ KONKURSÓW

COEFFICIENT

I

SZYNWELSKI GRZEGORZ

PL-0299-18-

5

317,83

II

SĘKOWSKI JAN

PL-0299-18-

4

127,50

III

SZYNWELSKI GRZEGORZ

PL-0299-18-

4

181,08

IV

SIKORA MATEUSZ

PL-0356-18-

4

192,57

V

OSTOJA-LNISKI SEBASTIAN

PL-0299-18-

4

201,22

 


Mistrzostwo Oddziału Czersk 2018 Gołębie Młode


Dodano 18 września 2018 o godz. 23:48

Mistrzostwo Oddziału PZHGP 0299 Czersk 2018 
GOŁĘBIE MŁODE 

 


MISTRZOSTWO TRADYCYJNE / PUNKTOWE

TYTUŁ

NAZWISKO I IMIĘ

ILOŚĆ KONKURSÓW

PUNKTY

MISTRZ

SZYNWELSKI GRZEGORZ

30

835,09

I WICEMISTRZ

SZCZEPAŃSKI KRZYSZTOF

30

821,73

II WICEMISTRZ

KONONOWICZ ROMAN

30

797,65

I PRZODOWNIK

LEPER ZBIGNIEW

30

796,82

II PRZODOWNIK

KRIEZEL JANUSZ

29

764,99

III PRZODOWNIK

KLAMAN MIECZYSŁAW

29

751,38

IV PRZODOWNIK

SIKORA MATEUSZ

28

774,53

V PRZODOWNIK

KOSECKI ANDRZEJ

28

764,52

VI PRZODOWNIK

ŁAKOMY JAROSŁAW

28

727,16

VII PRZODOWNIK

GLISZCZYŃSKI ANDRZEJ

28

714,81

VIII PRZODOWNIK

LIPINSKI MAREK

27

670,37

IX PRZODOWNIK

WELTROWSKI RAFAŁ

25

726,28

X PRZODOWNIK

SĘKOWSKI JAN

25

720,16

XI PRZODOWNIK

PRUSKI K. - OSSOWSKI SŁ.

25

707,64

XII PRZODOWNIK

MISIAK WIESŁAW

25

624,11

XIII PRZODOWNIK

OSTOJA-LNISKI SEBASTIAN

21

561,44

XIV PRZODOWNIK

SCHMIDT JANUSZ

20

604,69

XV PRZODOWNIK

RYTLEWSKI KAZIMIERZ

20

457,23

 





Ostatnio dodane listy konkursowe


Neubrandenburg - 33%

16 września 2018

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2018-09-18 23:08
Neubrandenburg - 20%

16 września 2018

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2018-09-18 23:08

Kołbaskowo - 33%


9 września 2018

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2018-09-11 22:37

Kołbaskowo - 20%


9 września 2018

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2018-09-11 22:37